Kolczyki grzyby
Kolczyki, breloczki grzybki - w tej kategorii znajdziecie kolczyki nawiązujące do wielu różnych gatunków grzybów. Wykonujemy miniaturowe grzyby z dbałością o detale i szczegóły: kolczyki muchomory, maslaki, kurki, pieczarki, borowiki, podgrzybki, kanie, smardze. Wykonujemy równiez breloczki grzybki, np. breloczek z muchomorem, lub borowikiem. Ko...
Kolczyki, breloczki grzybki - w tej kategorii znajdziecie kolczyki nawiązujące do wielu różnych gatunków grzybów. Wykonujemy miniaturowe grzyby z dbałością o detale i szczegóły: kolczyki muchomory, maslaki, kurki, pieczarki, borowiki, podgrzybki, kanie, smardze. Wykonujemy równiez breloczki grzybki, np. breloczek z muchomorem, lub borowikiem. Kolczyki grzyby są wykonywane ręcznie z glinki polimerowej i stali chirurgicznej.
Więcej

Katalog

Włączone filtry:
  Rodzaj zapięcia
  Kształt
  Motyw

  Promocje

  Brak promowanych produktów w tym momencie.

  Kolczyki grzyby Jest 31 produktów.

  Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

  Kolczyki w kształcie grzybków - końcówki wykonane ze stali chirurgicznej.W zestawie: Zatyczki silikonowe 4 sztuki

  15,00 zł

  Wiszące kolczyki grzybki z motylkami. Ładnie oddane detale, bezpieczne bigle ze stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

  25,00 zł

  Kolczyki w kształcie grzybków halucynków (łysiczki lancetowate). Bigle z antyalergicznej stali chirurgicznej. W komplecie z kolczykami otrzymasz 4 sztuki zatyczek silikonowych.

  25,00 zł

  Wiszące kolczyki muchomory dla amatorek zbierania grzybów. Bigle w kolczykach wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej. Idealne na prezent dla grzybiarza. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

  20,00 zł

  Biżuteria w kształcie grzybów muchomorów. Zabawny pomysł na prezent dla amatorki grzybiarstwa. Bigle wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

  20,00 zł

  Kolczyki w kształcie grzybów. Zabawny pomysł na prezent dla amatorki grzybiarstwa. Bigle wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

  20,00 zł

  Wiszące kolczyki grzybki z motylkami. Odrobina magii w bajkowym wykonaniu. Ładnie oddane detale, bezpieczne bigle ze stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

  25,00 zł

  Biżuteria w kształcie grzybów w księżycowej oprawie. Bigle wkładane w ucho wykonane ze stali chirurgicznej - antyalergiczne. W zestawie 4x zatyczek silikonowych.

  25,00 zł

  Wiszące kolczyki grzyby w kształcie muchomorków. Wykonane ze stali chirurgicznej, która jest bezpieczna dla ucha i nie uczula.W zestawie: 2 sztuki zatyczek silikonowych + 2 zapasowe

  20,00 zł

  Lekkie kolczyki wiszące w kształcie grzybów muchomorków - oprawione w antyalergiczne bigle ze stali szlachetnej. Na życzenie możliwa wymiana na kolor złoty, lub bigle zamknięte - proszę zaznaczyć wybraną opcję podczas składania zamówienia. W zestawie dwie pary zatyczek silikonowych.

  25,00 zł

  Biżuteria w kształcie grzybów muchomorków - antyalergiczne ze stali szlachetnej. Na życzenie możliwa wymiana na kolor złoty, lub bigle zamknięte - proszę zaznaczyć wybraną opcję podczas składania zamówienia. W zestawie dwie pary zatyczek silikonowych.

  25,00 zł

  Wiszące kolczyki w kształcie grzybów muchomorów. Bigle wkładane w ucho wykonane ze stali chirurgicznej - antyalergiczne. Kolczyki są bardzo lekkie. W zestawie 4x zatyczek silikonowych.

  20,00 zł
  Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów