Marmurki - imitujące kamienie Jest 9 produktów.

Aktywne filtry

Marmurki - imitujące kamienie

Marmurkowe kolczyki z glinki polimerowej to nowość w naszej ofercie!

Inspirowane pięknem tych surowych, szlachetnych skał. Marmur zachwyca nieregularnymi przecięciami na swych gładkich powierzchniach, daje poczucie wyjątkowości i kojarzy się z wytworną elegancją. Tworzy zjawiskowe wzory Dostępny jest w bogatej gamie kolorystycznej.

Kolczyki unikatowe i niepowtarzalne!

Każda para kolczyków dostępna w tej kategorii jest unikalna, jedyna w swoim rodzaju. Nie ma możliwości wykonania identycznego wzoru.
Kolczyki marmurkowe wykonane z gliny polimerowej są bardzo trwałe, dzięki zastosowaniu zabezpieczającej powłoki z żywicy. Wzmacnia ona powierzchnię kolczyków, jednocześnie pięknie połyskując i imitując efekt glamour wypolerowanej kamiennej skały.
Marmur w biżuterii przeżywa obecnie swoisty renesans. Dzięki trendom, które dotarły do nas z zachodu, kolczyki marmurki stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Zachwycają ponadczasowym nieregularnym rysunkiem delikatnych żyłek, na chłodnej wytwornej powierzchni. Znajdziecie tu długie wiszące kolczyki (z których na Twoje życzenie możemy zrobić kolczyki klipsy) , oraz małe kolczyki sztyfty.

Staramy się, by nasza biżuteria artystyczna była dopracowana w każdym calu, nie tylko pod względem estetycznym. Wykonujemy je na bazie antyalergicznej stali chirurgicznej, dzięki czemu są bezpieczne i nie uczulają.

Kategoria będzie systematycznie uzupełniana o nowe wzory kolorystyczne.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kolczyki idealne dla Ciebie!