Desenie Jest 12 produktów.

Aktywne filtry

Desenie

Biżuteria damska z wzorami - Deseń (z fr. Dessin – rysunek) jest to powtarzający się, lub zupełnie przypadkowy ozdobny wzór. Desenie używane były w wzornictwie już od wieków. Pojawiały się na materiałach, upiększały wnętrza, rysunki, obrazy, torebki, buty, biżuterię a nawet kobiece paznokcie.

Najbardziej znane:
Każdy z nas kojarzy wzór dwukolorowej kratki zwanej pepitką. Stał się on synonimem elegancji i klasy, za sprawą samej Coco Chanel – w mgnieniu oka podbił paryskie domy mody. Kolejnym ponadczasowym motywem jest tartan, czyli szkocka krata.
Jeszcze innym (którego kobiety na pewno kojarzą) jest deseń składający się z dwóch liter (inicjałów Guccio Gucciego) GG.
Desenie zawsze były, są i będą obecne w naszym życiu. Od naturalnych wzorów kwiatowych, przez wzorki etno, moro, boho, tie-dye, po nieśmiertelny paisley. Bogactwo tych wzorów niesie za sobą niekończące się możliwości projektowania. Desenie z powodzeniem wykorzystywane są również w tworzeniu biżuterii handmade.

Stworzyliśmy dla Was całą kolekcję biżuterii z wzorzystymi deseniami i stale ją powiększamy o nowe fantastyczne wzory.
W tej kategorii znajdziecie np. wiszące kolczyki z wzorem w pepitkę - są one naszą propozycją dla jesiennych stylizacji. Przygotowaliśmy również kolczyki z motywem florystycznym – liśćmi, kwiatami, nasionkami. Na naszych kolczykach pojawiają się również motywy insektów i owadów.

W przygotowaniu kolczyki z wzorami etno, meksykańskimi, paskami, kropkami, muzyczne i świąteczne.
Zaglądajcie do nas często, by nie przegapić nowych wzorów ręcznie robionych kolczyków!