Kolekcje

Pokaż światu swój unikalny styl i wyróżnij się z tłumu! Kolekcje biżuterii autorskiej w tej kategorii są dostępne w ograniczonej ilości, niepowtarzalne w każdym calu. Ręczne wykonanie nadaje im wyszukany, niesztampowy styl. Polecane zwłaszcza dla osób doceniających unikalność dobrego, estetycznego rękodzieła. Wykonane z najlepszych, wysokiej kla...

Pokaż światu swój unikalny styl i wyróżnij się z tłumu! Kolekcje biżuterii autorskiej w tej kategorii są dostępne w ograniczonej ilości, niepowtarzalne w każdym calu. Ręczne wykonanie nadaje im wyszukany, niesztampowy styl. Polecane zwłaszcza dla osób doceniających unikalność dobrego, estetycznego rękodzieła. Wykonane z najlepszych, wysokiej klasy materiałów, urzekają detalami i formą. Znajdziesz tu biżuterię, ozdoby, akcesoria tematyczne tworzone dla fanów steampunku, gier, filmów, baśni, bajek czy motywów etnicznych.

Więcej

Nowe produkty

Promocje

Kolekcje Jest 552 produktów.

Pokazuje 25 - 36 z 552 elementów

Wiszące kolczyki grzybki z motylkami. Ładnie oddane detale, bezpieczne bigle ze stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

25,00 zł

Kolczyki w kształcie grzybków halucynków (łysiczki lancetowate). Bigle z antyalergicznej stali chirurgicznej. W komplecie z kolczykami otrzymasz 4 sztuki zatyczek silikonowych.

25,00 zł

Wiszące kolczyki Demon Slayer, dla fanów Anime. Możliwość zmiany bigli otwartych na zamknięte - zaznacz podczas składania zamówienia swój wybór. Bigle w kolczykach są antyalergiczne. Z kolczykami otrzymasz: 4 zatyczki silikonowe.

25,00 zł

Wiszące kolczyki muchomory dla amatorek zbierania grzybów. Bigle w kolczykach wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej. Idealne na prezent dla grzybiarza. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

20,00 zł

Biżuteria w kształcie grzybów muchomorów. Zabawny pomysł na prezent dla amatorki grzybiarstwa. Bigle wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

20,00 zł

Wiszące kolczyki walentynkowe z napisem: "love". Antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

15,00 zł

Biżuteria w kształcie grzybów w księżycowej oprawie. Bigle wkładane w ucho wykonane ze stali chirurgicznej - antyalergiczne. W zestawie 4x zatyczek silikonowych.

25,00 zł

Kolczyki w kształcie grzybów. Zabawny pomysł na prezent dla amatorki grzybiarstwa. Bigle wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

20,00 zł

Wiszące kolczyki grzybki z motylkami. Odrobina magii w bajkowym wykonaniu. Ładnie oddane detale, bezpieczne bigle ze stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

25,00 zł

Wiszące kolczyki grzyby w kształcie muchomorków. Wykonane ze stali chirurgicznej, która jest bezpieczna dla ucha i nie uczula.W zestawie: 2 sztuki zatyczek silikonowych + 2 zapasowe

20,00 zł

Biżuteria w kształcie laski Eskulapa to idealny pomysł na prezent dla lekarki. Laska Eskulapa - symbol medycyny. Wzór dwustronny.

15,00 zł

Kolczyki Anime z serii Naruto. Bigle wykonane z antyalergicznej stali chirurgicznej - nie uczulają. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

25,00 zł
Pokazuje 25 - 36 z 552 elementów