Kolczyki na walentynki

Kolczyki na WALENTYNKINajromantyczniejszy dzień w roku mogą świętować zarówno pary, jak i single. W ofercie sklepu internetowego Krafciarka.pl znajdują się nie tylko kolczyki serduszka dla dzieci, ale również efektowna biżuteria na walentynki. Możesz wybrać ją dla siebie albo podarować jako prezent na walentynki dla ukochanej osoby.

Kolczyki s...

Kolczyki na WALENTYNKINajromantyczniejszy dzień w roku mogą świętować zarówno pary, jak i single. W ofercie sklepu internetowego Krafciarka.pl znajdują się nie tylko kolczyki serduszka dla dzieci, ale również efektowna biżuteria na walentynki. Możesz wybrać ją dla siebie albo podarować jako prezent na walentynki dla ukochanej osoby.

Kolczyki serca – biżuteria na walentynkową randkę

Klasyczna biżuteria na walentynki to z całą pewnością urocze kolczyki serduszka. Wiszące kolczyki na walentynki z motywem serc od razu zwrócą na Ciebie uwagę, efektownie komponując się z Twoją fryzurą i ubiorem. Jeżeli planujesz wybrać kolczyki serduszka na walentynki w asortymencie naszego sklepu internetowego, masz do dyspozycji wyjątkowo szeroką paletę wzorów. Dzięki temu idealnie dopasujesz preferowany rodzaj biżuterii na walentynkową randkę. W kwestii takiej jak kolczyki masz do dyspozycji różnego rodzaju serca, a także inne rodzaje biżuterii, między innymi kolczyki z napisem love, romantyczne listy i strzały amora.

Kolczyki serduszka ze stali chirurgicznej – wyraź swoją miłość dzięki biżuterii

Wiele osób z okazji walentynek ofiarowuje sobie drobne upominki, starając się zaskoczyć wyjątkowymi pomysłami. Z okazji święta zakochanych idealny prezent dla ukochanej stanowią kolczyki w kształcie serca. To bardzo romantyczny sposób na wyrażenie swoich uczuć dla osób, które nie są jeszcze w związkach. Kolczyki serca wiszące możesz jednak sprezentować także obecnej partnerce, podkreślając w ten sposób, jak wiele dla Ciebie znaczy. Jeśli motyw serca na walentynki wydaje Ci się jednak zbyt powtarzalny, wybierz z naszej oferty ciekawą alternatywę. Oryginalne kolczyki to na przykład kłódka i kluczyk, którymi możesz w symboliczny sposób przekazać, że bliska Ci osoba jest na tyle wyjątkowa, by mieć dostęp do Twojego wnętrza.

Kolczyki love – pomysł na prezent dla ukochanej

Romantyczne prezenty warto dawać sobie w ciągu całego roku, jednak w walentynki takie upominki robią szczególne wrażenie. Czasem może być to niewielki drobiazg, jednak o istotnej, romantycznej symbolice, która nadaje mu bardzo duże znaczenie. Jak głosi tradycja walentynek, wyznania miłości wyraża się przede wszystkim na piśmie. Stąd też popularność różnego rodzaju kartek walentynkowych i listów dla sympatii. Minimaliści mogą wykorzystać ten symbol podczas planowania swojego prezentu walentynkowego dla ukochanej. Mogą być to romantyczne kolczyki z tematycznymi zawieszkami: listami miłosnymi w butelce albo kopertami z sercem.

Biżuteria z motywem miłości – spraw sobie prezent na walentynki!

Kolczyki serca możesz podarować nie tylko komuś, ale również sobie. Jeśli uważasz się za romantyczkę, możesz w ten sposób wyrazić swoją osobowość. Równie efektownie zaprezentować mogą się na Twoich uszach kolczyki love – z minimalistycznym lub rozbudowanym napisem. A może jesteś romantyczką, ale jednocześnie twardo stąpasz po ziemi lub po prostu masz dystans do siebie i nie brakuje Ci poczucia humoru? W takim razie, zamiast wybierać kolczyki wiszące serduszka, sięgnij po model z anatomicznie odwzorowanymi sercami — dostępne na zamówienie.

Więcej

Katalog

Włączone filtry:
  Rodzaj zapięcia

  Nowe produkty

  Promocje

  Kolczyki na walentynki Jest 33 produktów.

  Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów

  Bardzo lekkie wiszące kolczyki na walentynki z napisem: "love". Bigle ze stali chirurgicznej. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

  10,00 zł

  Biżuteria walentynkowa oprawiona w antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej. Kolczyki w kształcie napisu: I love U GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

  15,00 zł

  Wiszące kolczyki walentynkowe z napisem: "love". Antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

  15,00 zł

  Kolczyki ze stali chirurgicznej i modeliny w kształcie serduszka. Bezpieczne dla ucha, nie powodują uczuleń. Wykonane ręcznie. Kolczyki serca świetnie nadają się na niedrogi upominek z okazji walentynek.Średnica 0,5cm Waga ~ 0,16g STAL CHIRURGICZNA

  15,00 zł

  Malutkie kolczyki serduszka, oprawione w antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej - bardzo lekkie. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

  15,00 zł

  Wiszące kolczyki w kształcie kłódki w kolorze starego złota. Bigle pasujące kolorystycznie do kolczyków są ze zwykłego metalu - na życzenie możemy zmienić bigle na antyalergiczne ze stali - jednak będą one w kolorze srebrnym lub złotym. Zaznacz opcję wymiany bigli przy składaniu zamówienia i napisz wiadomość o wybranym kolorze.W zestawie: Zatyczki...

  10,00 zł

  Wiszące kolczyki kłódki w kształcie serduszka. W zestawie 4 sztuki zatyczek silikonowych. Wzór dwustronny.

  15,00 zł

  Wiszące kolczyki aniołki - bardzo lekkie. Kolczyki w kształcie kupidynka oprawione zostały w antyalergiczną stal chirurgiczną. Nie powodują uczuleń.W zestawie: Zatyczki silikonowe 4 sztuki

  15,00 zł

  Piękne ozdobne serduszka w postaci wiszących kolczyków, oprawione w antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

  15,00 zł

  Wiszące kolczyki serduszka na antyalergicznych biglach ze stali chirurgicznej. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

  15,00 zł

  Wiszące kolczyki w kształcie koperty z serduszkiem. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

  15,00 zł

  Wiszące kolczyki w kształcie serca - antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

  15,00 zł
  Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów