Allegro - wysyłka za darmo? SMART program dla kupujących.
    Aktualności    0 Komentarzy
Allegro - wysyłka za darmo? SMART program dla kupujących.

Postanowiliśmy niedawno, że wznowimy sprzedaż na platformie Allegro. Ponad 20 lat jest najpopularniejszym miejscem sprzedaży internetowej w polsce, więc myślę że warto wprowadzić tam Krafciarkowe wyroby. Oczywiście wymaga to kolejnych godzin nauki pod tytułem "Jak sprzedawac na Allegro, by w ogóle coś sprzedać." Ale co? "Ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo."

Allegro wprowaziło jakiś czas temu bardzo atrakcyjny program dla zalogowanych użytkowników - SMART. Wymaga on jednorazowej opłaty rocznej (49zł), lub cyklicznie co miesiąc (8,99zł) i umożliwia zakupy bez ponoszenia kosztów wysyłki. Program genialny dla osób, które często kupują coś za pośrednictwem intenetu. My korzystamy ze Smarta już drugi rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wpłata 49zł zwróciła się nam w pierwszym tygodniu i cały rok cieszymy się darmowymi przesyłkami W ciągu roku można skorzystać z 365 darmowych przesyłek. My mieszkamy na wsi i zdecydowanie jesteśmy zwolennikami zakupów internetowych, niż krążenia po mieście w poszukiwaniu konkretnego przedmiotu.

By móc skorzystać ze Smarta przy zakupach na allegro:

a) sprzedawca musi oferować SMART (co objawia się małą ikonką przy aukcji - przykład poniżej)

b) całkowita kwota zamówienia musi wynosić minimum 40zł

My jako kupujący, często mamy sytuację, gdy dosłownie brakuje kilku złotych (do tych 40) to najczęściej wolimy dokupić cokolwiek najtaszego byle nie płacić za wysyłkę. Ot taki Janusz i Grażyna zakupów internetowych  

Jednocześnie nasz wewnętrzny Janusz i Grazyna biznesu domagali się wprowadzenia SMARTA i w naszym sklepie Allegro. Tak więc oto jest!

Zapraszamy:  SKLEP ALLEGRO - KRAFCIARKA

Sklep Allegro Krafciarka

Jeśli tu zaglądacie dajcie nam znać w komentarzach, żebyśmy wiedzieli, że to co robimy ma sens. Napiszcie np. czy korzystacie z opcji Allegro Smart? Czy uważacie, że jest to atrakcyjna oferta?

Wracam szybciutko do lepienia świąteczno - zimowej kolekcji (jak zwykle spóźnionej).

A na koniec jedna z moich ulubionych reklam Allegro:Miłego dnia!

Krafciarka

Napisz odpowiedź

* Imię
* E-mail: (nie zostanie ujawniony)
   Stwona www (adres url http://)
* Komentarz:
Wpisz kod:
}