Witajcie w sklepie internetowym z biżuterią z modeliny Krafciarka!

Krafciarka to miejsce, w którym pasja i praca łączą się tworząc wyjątkowe ręcznie robione produkty. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich miłośników niebanalnych i unikalnych dodatków. Nasze produkty podkreślą Twój styl i pasje.

Pierwsze nasze wyroby powstawały już w 2011r w zaciszu domowej pracowni w Koszalinie i szybko zyskały uznanie wśród przyjaciół i rodziny. Dzięki temu zrodziła się idea stworzenia prawdziwego sklepu internetowego i pracowni, które umożliwiły kontynuowanie pasji i tworzenie biżuterii dla szerszego grona odbiorców. Nazwa Krafciarka powstała od angielskiego słowa: „Craft” oznaczającego: rzemiosło, rękodzieło, tworzenie i kunszt.
Tworzymy kolczyki o wielu wzorach, np.: w postaci miniaturowych słodyczy, kolczyki z modeliny jedzenie, przedmioty, czy zwierzęta. W ofercie sklepu Krafciarka znajdują się kolczyki oprawione wyłącznie w stal chirurgiczną, która jest bezpieczna i antyalergiczna, zarówno dla dorosłych jak i dzieci w wieku szkolnym. Dodatkowo, wprowadziliśmy do naszej oferty metalowe kolczyki tematyczne nawiązujące do hobby i zainteresowań.

Nowoczesna biżuteria artystyczna Krafciarka

Jak powstają nasze produkty?

W naszej pracy łączymy wiele różnych technik, a nasze wyroby powstają z wykorzystaniem różnorodnych materiałów np. gliny polimerowej, żywic, tuszy, pasteli, pudrów i farb. Proces twórczy jest często bardzo pracochłonny, skomplikowany i wymaga czasu, wiedzy i doświadczenia. Zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony z naszych wyrobów. Dlatego też wkładamy ogrom pracy i zaangażowania, aby jakość produktów stale rosła. Jesteśmy świadomi, że wygląd to nie wszystko. Nasze wyroby muszą być wygodne, lekkie, trwałe i solidne, a przede wszystkim nie uczulać. Dlatego od lat jakość naszych produktów poddajemy ocenie najlepszej ekspertki w dziedzinie dziecięcej biżuterii – naszej córce. Hania z chęcią testuje biżuterię wykonaną przez mamę Annę Stefanowską, a niektóre wzory kolczyków z modeliny powstają na jej specjalne zamówienie. Hanię zobaczycie też na niektórych zdjęciach w galerii produktów. Dzięki niej, oraz jej koleżankom wiemy, że nasze produkty z pewnością ucieszą każde dziecko.

Biżuteria dziecięca - kolczyki dla dzieci  modeliny

Pracownia rękodzieła Krafciarka - Twórz z nami wyjątkową biżuterię!

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za ich sugestie i uwagi, które pozwoliły nam poprawiać jakość oferowanych produktów, a asortyment dostosować do Waszych potrzeb i pragnień. Sama świadomość, że oferujemy coś unikalnego, wyjątkowego działa budująco i motywuje nas do dalszego rozwoju. Wkładamy ogrom pracy i zaangażowania, aby jakość naszych produktów stale rosła. Dziękujemy Wam za wszystkie lata wsparcia, oraz za to, że z chęcią do nas wracacie i jest Was coraz więcej!
Pasja, którą się dzielimy z naszymi klientami, sprawia, że w naszej pracowni zawsze panuje pozytywna energia. Zależy nam na tym, aby stworzyć biżuterię, dzięki której poczujesz się wyjątkowo, która wywoła uśmiech na twarzy i wzbudzi zachwyt Twoich znajomych. Jesteśmy również otwarci na projekty indywidualne, więc jeśli szukasz biżuterii na specjalną okazję lub po prostu chcesz mieć coś wyjątkowego, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny i spersonalizowany produkt.

Kolczyki z modeliny sklep Krafciarka

Rodzinne zaangażowanie w tworzenie marki Krafciarka

Krafciarka to nie tylko praca, ale również hobby i pasja. Granica między ramowym czasem pracy a tworzeniem dla przyjemności bardzo często się zacierają. Tworzeniem biżuterii zajmuje się Anna Stefanowska „Krafciarka”, ale każdy członek rodziny ma swój udział w tworzeniu marki. Hanię już znacie, poznajcie jej tatę Radomira.

Anna i Radomir Stefanowscy

Radek zajmuje się tworzeniem stron www, oraz całym zapleczem informatycznym – dba by sklep sprawnie działał, wprowadził też szereg usprawnień technicznych, których oczekiwali nasi klienci. Naszego syna Kacpra możecie spotkać na stoisku sezonowym, oraz podczas jarmarków i targów. Zajmuje się sprzedażą produktów wykonanych przez mamę. Jak na prawdziwego nastolatka z krwi i kości przystało, gdy mama nie patrzy siedzi z nosem w telefonie. 😉

Kolczyki z modeliny do kupienia

Coś więcej niż tylko biżuteria z modeliny – spełniamy Twoje marzenia.

Oferta naszego sklepu przygotowana jest dla wszystkich osób, które lubią biżuterię tematyczną i chcą znaleźć coś związanego ze swoimi zainteresowaniami, np. kolczyki w kształcie instrumentów muzycznych, książek, fantastycznych stworzeń, czy bajkowych postaci. Nasze produkty to nie tylko piękna biżuteria, ale również gadżety na różne okazje - uroczystości, wydarzenia firmowe czy spotkania rodzinne. Dzięki nim każda okazja stanie się wyjątkowa!

Jesteśmy dumni, że wyroby z naszej pracowni gościły w programie “Dzień Dobry TVN” na uszach Katarzyny Bosackiej. Podejmowaliśmy również współpracę z blogerami kulinarnymi i modowymi, np. “Smaczną Pyzą” - Izabelą Kulińską, która w naszych kolczykach występowała m.in. w Pytaniu na Śniadanie. Są znane i cenione przez celebrytów.

Kolczyki Katarzyny Bosackiej od Krafciarki. Blogerka Izabela Kulińska w kolczykach od Krafciarki.


Dla nauczycieli oferujemy kolczyki w kształcie przyborów szkolnych, które sprawią, że lekcje będą jeszcze ciekawsze i bardziej atrakcyjne.
Cukiernie i ciastkarnie znajdą u nas ręcznie ozdobione łyżeczki deserowe, które zachwycą każdego smakosza.
Dla pracowników lokali gastronomicznych mamy kolczyki w kształcie jedzenia, które dodadzą odrobinę humoru w codziennej pracy i wzbudzą zainteresowanie klientów. Zakładki do książek które tworzymy, to idealny prezent dla czytelnika, bibliotekarki, lub prezent na dzień nauczyciela.

Kolczyki książki z modeliny - Krafciarka

Krafciarka po godzinach – nie samym rękodziełem człowiek żyje

W 2017r uciekliśmy od miejskiego zgiełku i przeprowadziliśmy się na wieś. Uważamy to, za jedna z najlepszych decyzji naszego życia. Z wykształcenia jesteśmy informatykami, a syn aktualnie kształci się w tym samym kierunku. Lubimy majsterkować, grać wspólnie w gry komputerowe i planszowe. Uwielbiamy razem podróżować i spędzać czas na świeżym powietrzu. W lecie mamy dużo pracy w naszym wiejskim ogrodzie. Kochamy przyrodę i zwierzęta. Mamy dwa pieski, kotka i kurki. Choć czasami gromadzą się nad nami chmury, możemy na sobie polegać.

Bez Was i wsparcia rodziny – nie byłoby dziś Krafciarki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Staramy się zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów oraz doskonałą obsługę klienta. Jeśli chcesz być z nami na bieżąco, śledź nasze profile w mediach społecznościowych i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Anna Stefanowska