Witajcie na naszej stronie!

To my – Anna „Krafciarka” i Radomir „Szefu”


Od 2011r tworzenie słodkości i wyrobów z modeliny stało się naszą pasją i sposobem na życie. Podczas tworzenia łączymy wiele różnych technik, używamy przeróżnych materiałów: żywic, tuszy, pasteli, pudrów itp. Wkładamy ogrom pracy i zaangażowania, aby jakość produktów stale rosła. Dążymy do tego, by nasze miniatury do złudzenia przypominały swoje wzorce, by sam widok zapierał dech i wzbudzał niedowierzanie. Lecz wygląd to nie wszystko! Zależy nam, by wyroby spełniały należycie swoją funkcję, nie uczulały, były wygodne, trwałe, lekkie i solidne.


Przebyta przez nas długa, momentami wyboista droga często nie należała do najłatwiejszych. Jednak satysfakcja, która towarzyszyła każdym nawet najmniejszym sukcesom wynagradza wszelkie trudy. Radość i uśmiech zadowolonych klientów (zwłaszcza tych najmłodszych) rekompensuje ogrom pracy, godziny nauki i szkoleń. Dodatkowo sama świadomość, że oferujemy coś unikalnego, wyjątkowego działa budująco i motywuje nas do dalszego rozwoju.


Ale oczywiście nie możemy też zapominać o Was! Dzięki Waszej pomocy, podpowiedziom, uwagom i sugestiom wyroby stają się coraz lepsze i praktyczniejsze. Dzięki Wam kolczyki wykonywane są tylko na stali chirurgicznej. Asortyment dostosowujemy do Waszych potrzeb, a do sklepu wprowadziliśmy szereg zmian i usprawnień, których oczekiwaliście.
Dziękujemy Wam za te wszystkie lata wsparcia, za to, że nadal do nas wracacie i że jest Was coraz więcej.
Wyroby z naszej pracowni gościły w programie “Dzień Dobry TVN” na uszach Katarzyny Bosackiej. Podejmowaliśmy również współpracę z blogerami kulinarnymi i modowymi, np. “Smaczną Pyzą” - Izabelą Kulińską, która w naszych kolczykach występowała m.in. w Pytaniu na Śniadanie.
Nasz asortyment stale poszerzamy o nowe kolekcje i wzory. Wykonujemy również projekty indywidualne na zamówienie klienta. Jeśli więc nie znajdziesz w naszym sklepie tego, co Cię interesuje – skontaktuj się z nami.

Kontakt:
e-mail: sklep@krafciarka.pl  Tel: 792-700-920 Facebook


Na co dzień jesteśmy pełnoetatowymi rodzicami, z wesołym inwentarzem gospodarczym (pieski, kotki, kury, kaczki). Od 2017 mieszkamy na wsi i przeprowadzkę uznajemy za najlepszą decyzję w życiu (zaraz po zakupie zmywarki).

Pozdrawiamy
Krafciarka & Szefu
Krafciarka family company