Zwierzęta - metalowe Jest 100 produktów.

Aktywne filtry

Zwierzęta - metalowe

Kolczyki ZWIERZĘTA

Kolczyki w kształcie zwierząt - metalowe. Dla tych, którzy szczególnie kochają swoich czworonożnych przyjaciół, kolczyki zwierzęta mogą stanowić świetny wybór w kwestii biżuterii. Sklep internetowy z rękodziełem Krafciarka dysponuje pod tym względem wyjątkowo szerokim asortymentem, spośród którego każdy może znaleźć idealne dla siebie kolczyki z domowymi pupilami i dzikimi zwierzętami.

Kolczyki zwierzęta – kolczyki dla miłośników zwierząt

Podobno miłośnicy przyrody to wrażliwe osoby i najwierniejsi przyjaciele. Teraz możesz jasno zakomunikować otoczeniu swoją pasję i usposobienie, zakładając kolczyki w kształcie zwierząt. Czy masz swój ulubiony gatunek zwierzaka? Wybór wśród naszych kolczyków jest naprawdę szeroki. Posiadamy między innymi urocze kolczyki pieski, kotki i króliczki, a także drapieżne wilki i baśniowe jednorożce. Część z kolczyków jest dostępna w dwustronnym, srebrnym wariancie. Pozostałe kolczyki są kolorowe i jednostronne. Wszystkie bez wyjątku prezentują się jednak zjawiskowo, podkreślając Twój oryginalny styl i charakter.

Kolczyki w kształcie zwierząt wykonane ze stali chirurgicznej

Wybierając ulubione kolczyki z naszego sklepu internetowego, zyskujesz możliwość noszenia biżuterii na stałe bez żadnego dyskomfortu. Nasze kolczyki posiadają bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu nie wywołują reakcji alergicznych w miejscu przekłucia. Zawieszki są lekkie, nie stanowiąc zbędnego obciążenia. Charakteryzują się także nienaganną precyzją wykonania, wysoką estetyką i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Możesz wybrać wiszące kolczyki z wizerunkiem konkretnego zwierzaka albo z symbolem, który do niego nawiązuje, na przykład kolczyki łapki psa. Ciekawą alternatywę stanowią też zabawne kolczyki zwierzęta, między innymi wesołe krówki, pingwinki albo lamy.

Zabawne kolczyki koty i kolczyki pieski – pomysł na wyjątkowy prezent

Ulubione czworonogi większości ludzi to nasi domowi pupile: psy i koty. Z tego powodu w sklepie Krafciarka.pl znajdziesz najwięcej biżuterii właśnie z tymi gatunkami zwierząt. Kolczyki kotki są dostępne w różnym stylu, na przykład jako kontury, karykatury albo kreskówkowe postacie. To świetne kolczyki dla dzieci ze stali chirurgicznej, które urzekają swoim designem, a jednocześnie są bezpieczne do użytkowania. Jeśli masz w swoim otoczeniu bliską osobę, która uwielbia koty, możesz sprawić jej właśnie taki prezent.

Biżuteria z motywem zwierząt – oryginalne dopełnienie stylizacji

Zwierzęce motywy to niezmiennie modny element różnego rodzaju stylizacji. Kolczyki koty mogą być zarówno urocze, jak i drapieżne, gdy zostaną skomponowane z outfitem na imprezę. Pasują na przykład do małej czarnej i szpilek. Na górski trekking w lesie możesz z kolei wybrać kolczyki wiszące z jeleniami lub wyjącymi wilkami. Podczas wakacyjnego wyjazdu nad morze mogą towarzyszyć Ci kolczyki z wizerunkiem morskich zwierząt, takich jak delfiny albo wieloryby. Jeżeli posiadasz psa, jako właścicielce z pewnością będą pasować Ci kolczyki psie łapki. A może planujesz skoczyć ze spadochronem? Niech skrzydeł dodadzą Ci majestatyczne kolczyki orły.