Kolczyki metalowe - gadżety dla rolnika, ogrodnika
Kolczyki tematyczne dla ogrodniczki, nawiązujące do tematu prac ogrodowych, narzędzi. Antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej są bezpieczne dla alergików.

Kolczyki metalowe - gadżety dla rolnika, ogrodnika Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Wiszące kolczyki w kształcie łopaty ogrodowej - idealne na prezent dla ogrodniczki lub działkowca. Bardzo lekkie! Oprawione w antyalergiczną stal chirurgiczną - nie uczula! W zestawie: Zatyczki silikonowe 4 sztuki

10,00 zł

Oprawione w antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej kolczyki koguciki to zabawny pomysł na prezent dla hodowcy drobiu lub rolnika. Kolczyki możemy przerobić na breloczki, lub wisiorki - prosimy o wiadomość. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

15,00 zł

Super pomysł na prezent dla ogrodniczki - kolczyki w kształcie narzędzi ogrodowych. W zestawie: Zatyczki silikonowe 4 sztuki

15,00 zł

Wiszące kolczyki tematyczne w kształcie wiaderka to świetny pomysł na prezent dla ogrodnika na urodziny.W zestawie: Para kolczyków, zatyczki silikonowe 4 sztuki

15,00 zł

Wiszące kolczyki w kształcie kłosa zboża. Oprawione w antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej. Kolczyki ze zbożem świetnie nadają się jako dodatek do stroju na Dożynki! Wzór dwustronny. W zestawie 4 sztuki zatyczek silikonowych.

20,00 zł

Wiszące kolczyki metalowe w kształcie maszyn rolniczych - ciągnik rolniczy. Zabawna biżuteria na dożynki, lub na prezent dla rolniczki. Kolczyki na życzenie możemy przerobić na wisiorek lub breloczek. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

15,00 zł

Gadżety dla fanów van life i podróżowania. Kolczyki w kształcie lampy naftowej to ciekawy pomysł na prezent dla podróżnika i obozowicza.W zestawie: Para kolczyków, zatyczki silikonowe 4 sztuki

15,00 zł

Wiszące kolczyki w kształcie zwierząt - koziołki. Antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej. Kolczyki koziołki świetnie nadają się na zabawny prezent dla rolniczki, lub hodowcy kóz. W zestawie dwie pary silikonowych zatyczek.

20,00 zł

Kolczyki wiszące w kształcie grila - to zabawna biżuteria na różne okazje - spotkanie z przyjaciółmi przy grillu, podróżowanie vanlife i wieczorne kolacje z grilla. Kolczyki grile rozbawią Twoich znajomych! W zestawie dwie pary zatyczek silikonowych.

20,00 zł

Wiszące kolczyki w kształcie kogucików. W zestawie 2 pary zatyczek silikonowych.

15,00 zł

Wiszące kolczyki w kształcie kurki kokoszki. W zestawie 2 pary zatyczek silikonowych.

15,00 zł
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów