Kolczyki przedmioty biurowe szkolne - metalowe

W tej kategorii znajdują się kolczyki związane tematycznie ze szkołą, biurem, zawodem nauczycielki, księgowej, pani architekt.

Umieściliśmy tu kolczyki linijki, liczydło, list, cyrkiel, kubek z ołówkami i wiele innych kolczyków nawiązujących do wykonywanego zawodu, lub zainteresowan.

Kolczyki przedmioty biurowe szkolne - metalowe Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Kolczyki żyletki są bardzo lekkie - oprawione w antyalergiczne bigle ze stali chirurgicznej. W komplecie z kolczykami otrzymasz 4 sztuki silikonowych zatyczek.

15,00 zł

Para kolczyków w kształcie kalkulatorów - zabawny pomysł na upominek dla nauczycielki matematyki. W zestawie dwie pary zatyczek silikonowych.

15,00 zł

Zabawne kolczyki w kształcie kredek idealnie nadają się na upominek dla nauczycielki wczesnoszkolnej lub jako prezent dla przedszkolanki. Oprawione w antyalergiczną stal chirurgiczną - nie powodują uczuleń. Istnieje możliwość zamówienia jednej sztuki, lub połączenia wzoru z innym dostępnym w sklepie. W zestawie 2 pary zatyczek silikonowych.

15,00 zł

Zabawna biżuteria w kształcie przyrządów laboratoryjnych - kolczyki mikroskopy to świetny pomysł na prezent dla laborantki, lub biolożki. GRATIS: 4 zatyczki silikonowe.

15,00 zł

Kolczyki w kształcie listu. W zestawie: Zatyczki silikonowe 4 sztuki

15,00 zł

Duże kolczyki wiszące w kształcie żarówek. Bigle ze stali chirurgicznej. 4x zatyczek silikonowych w zestawie.

25,00 zł

Idealny prezent dla matematyczki - kolczyki linijki. Duże, rzucające się w oczy, oprawione w stal chirurgiczną. Zdecydowanie wywołają uśmiech na twarzach uczniów, a lekcja zapadnie w pamięć. Cechy produktu:Linijka:Wysokość~ 51 mm Szerokość~ 13 mm Grubość~ 2,2 mm Długość z biglem~ 72 mm Waga kolczyka~ 2gEkierka:Wysokość~ 24,2 mm Szerokość~ 50 mm...

20,00 zł

Kolczyki dla nauczycielki w kształcie liczydła. Dwie pary silikonowych zatyczek w zestawie.

15,00 zł

Biżuteria dla przedszkolanki i nauczycielki, oprawiona w stal chirurgiczną. W zestawie: Zatyczki silikonowe 4 sztuki

15,00 zł

Kolczyki idealne na zakończenie studiów - biret. Wiszące miniaturowe czapki absolwenta oprawione w stal chirurgiczną. W zestawie 4 sztuki zatyczek silikonowych.

10,00 zł

Biżuteria tematyczna w kształcie żarówek. Pasujące kolorystycznie bigle nie są ze stali chirurgicznej. Możemy na życzenie wymienić bigle na stal chirurgiczną. Dostępne kolory stali to: złoty i srebrny. Jeśli nie otrzymamy informacji podczas składania zamówienia, wysłane zostaną bigle pasujące kolorystycznie do kolczyków.

12,00 zł

Idealne na prezent dla nauczycielki kolczyki w kształcie ekierki i kątomierza. W zestawie dwie pary zatyczek silikonowych.

15,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów