Dla przyjaciółek Jest 5 produktów.

Aktywne filtry

Dla przyjaciółek

Biżuteria dla przyjaciółek BFF

Biżuteria dla najlepszych przyjaciółek cieszy się coraz większą popularnością. Zarówno wisiorki bff (best friends forever), naszyjniki bff, oraz bransoletki bff to jeden z najpopularniejszych motywów biżuteryjnych wręczanych przyjaciółkom.
Przygotowaliśmy kolekcję, którą będziemy stale rozwijać o nowe ciekawe wzory. Jeśli interesuje Cię konkretny wzór – napisz do nas a z chęcią wykonamy komplet dla przyjaciółek na Twoje specjalne zamówienie. Dzięki upominkom z motywem bff możesz pokazać swojej przyjaciółce ile dla Ciebie znaczy!

Naszyjniki best friends forever

Specjalnie dla najlepsiejszych przyjaciółek wykonaliśmy wisiorki z motywem awokado. Dwie połówki owocu tworzą całość gdy się je połączy. Jeden wisiorek ma owoc z pestką, drugi tylko dziurkę. Wisiorki dla bff to hit nadchodzących wakacji. Urocze naszyjniki najlepiej podkreślą jak ważna dla Ciebie jest przyjaźń bliskiej Ci osoby. Podaruj komplet awokado bff jako prezent dla przyjaciółki.

Bransoletki dla przyjaciółek

Bransoletki best friends forever pokażą Twojej przyjaciółce jak ważna jest dla Ciebie wasza relacja!
Sprezentuj jej uroczą bransoletkę bff z motywem awokado, by wyrazić jak wiele dla Ciebie znaczy. Bransoletki przyjaźni wykonujemy z sznurka makramowego najwyższej jakości. Wyplatane są ręcznie i istnieje możliwość dopasowania rozmiaru do konkretnych wytycznych. Sznurkowe bransoletki są tak wykonywane by pasowały na każdy nadgarstek, a to dzięki płynnej regulacji zapięcia. Regulacja odbywa się za pomocą plecionego łącznika, przez który przechodzą sznureczki bransoletki. Sznureczki możemy zacieśnić, lub rozsunąć by dopasować je idealnie do naszego nadgarstka. Możemy również wykonać bransoletki w rozmiarze dziecięcym, lub w innym kolorze.

Breloki bff dla najlepszej przyjaciółki

Do oferty dołączyły również breloczki dla bff. W chwili obecnej znajdziecie tu popularny wzór awokado z pestką w kształcie serduszka, oraz uzupełniające się symbole Yin i Yang. Z czasem postaramy się uzupełniać kolekcję o nowe modne wzory. Jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje!