Kawaii Jest 16 produktów.

Aktywne filtry

Kawaii

Kolczyki kawaii

Kategoria pełna uroczych produktów nawiązujących do japońskiego stylu kawaii. Urocze kolczyki i charmsy z charakterystycznym słodkim uśmieszkiem, rumianymi policzkami i malutkimi oczkami podbijają serca ludzi na całym świecie. Znajdziecie tu czarujące miniaturki sushi, zwierzątek, słodkości i przedmiotów o sympatycznym wyglądzie inspirowanym tym japońskim nurtem kulturowym.
W naszym sklepie znajdziecie kolczyki wiszące, oraz sztyfty. Jeśli szukasz kolczyków z angielskim zapięciem nie zapomnij zaznaczyć tej opcji podczas zamówienia. Kolczyki z biglem angielskim są zamykane na zatrzask - uniemożliwiają wysunięcie się kolczyka podczas noszenia.

Kawaii Style

Kawaii - po japońsku oznacza: słodki, miły, ładny. Styl ten powiązany jest nierozerwalnie z mangą i anime. Określają dość obszerną grupę pewnych specyficznych cech, zachowań, wyglądu i przedmiotów. Rzeczy kawaii są po prostu czarujące, urocze, kochane i pożądane! Kawaii manga anime to od pewnego czasu hobby współczesnych nastolatków. Jeśli szukasz oryginalnego upominku dla fanki tego stylu - to nie mogłeś lepiej trafić. Znajdziesz tutaj ręcznie lepione kolczyki z modeliny, oraz metalowe ze stali chirurgicznej. Stal jest hipoalergiczna co oznacza, że nie podrażnia delikatnej skóry ucha i nie wywołuje alergii.