Owoce i Warzywa Jest 62 produktów.

Aktywne filtry

Owoce i Warzywa

Kolczyki owoce

Kolczyki owoce to idealny wybór dla tych, którzy lubią wyrazić swój styl w oryginalny sposób. Kolczyki wykonane są z atestowanej modeliny i stali chirurgicznej, dzięki którym są trwałe i bezpieczne. Inspirowane naturą i kształtem soczystych kolorowych owoców.
W
śród dostępnych w naszym sklepie wzorów znajdują się truskawki, cytryny, ananasy, banany, pomarańcze i wiele innych. Każdy kolczyk jest wykonywany ręcznie, co dodaje im niepowtarzalności. Będą świetną ozdobą do codziennego stroju, idealnie komponując się z letnimi stylizacjami.

Kolczyki w kształcie warzyw

Mogą być przeznaczone zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osoby dorosłej. Mogą przypominać różne warzywa, takie jak marchew, ogórek, pomidor, kalafior, brokuł, cebula, ziemniaki lub kabaczek. Kolczyki warzywa są doskonałym sposobem na promowanie zdrowego odżywiania. Używane mogą być jako interesujące akcesoria dydaktyczne i dodatek do stroju dla pani przedszkolanki, lub nauczycielki. Zwrócą uwagę dzieci i być może zachęcą do spożywania warzyw.

Biżuteria w kształcie warzyw i owoców będzie idealna dla osób lubiących wyróżniać się z tłumu i zwracać uwagę oryginalnymi dodatkami. Dodaj koloru i radości do swojej garderoby oryginalnymi dodatkami w postaci kolczyków z modeliny.