Zwierzęta Jest 107 produktów.

Aktywne filtry

Zwierzęta

Kolczyki zwierzęta

Inspirowane światem przyrody kolczyki zwierzęta to bardzo modny i uroczy dodatek pasujący dla osób w każdym wieku. Pozwalają wyrazić swoje upodobania i sympatie względem poszczególnych gatunków zwierząt. Wykonane ręcznie z atestowanej modeliny i bezpiecznej stali chirurgicznej. Kolczyki mają kształt zwierzątek, takich jak słonie, małpy, koty, pieski i wiele innych. Ich uroczy wygląd sprawia, że są idealnym wyborem dla dzieci i nastolatek. Kolczyki z modeliny są bardzo lekkie, więc nie obciążają nadmiernie uszu. Mają również piękne kolory, dzięki czemu wyglądają bardzo atrakcyjnie i modnie. Kolczyki zwierzęta to idealny prezent dla osób w każdym wieku kochających te urocze stworzenia! Przedstawiają podobizny zwierząt, takich jak misie, konie, ptaki i malutkie zwierzątka domowe. Może być zarówno ozdobą i wyrażać naszą miłość do zwierząt.

Biżuteria w kształcie zwierząt jest popularna, często symbolizuje przywiązanie jakim darzymy naszych pupili. Jest też wręczana na pamiątkę po stracie ukochanego zwierzaka. W naszym sklepie dostępna jest w postaci wiszących kolczyków, oraz wtykanych (sztyftów).

Nadają się na różne okazje. Kolczyki zajączki będą idealnym dodatkiem do kreacji w okresie Świąt Wielkanocnych. Natomiast w czasie Halloween dodasz swej stylizacji groźnego wyglądu zakładając kolczyki nietoperze, lub pająki. W Bożonarodzeniowy nastrój wprawią Cię urocze kolczyki reniferki, lub świąteczne misie w sweterkach. Dodając do kolczyków zwierzątek odrobinę magii, odkryjemy fantastyczne jednorożce, alpakorożce, smoki i wiele innych cudownych stworzeń. Rozsiądź się wygodnie i odwiedź nasze Krafciarkowe Zoo!