Kolczyki Książki Jest 7 produktów.

Aktywne filtry

Kolczyki Książki

Dla miłośniczek biżuterii i dobrej lektury mamy idealną propozycję, która uwzględnia oba te zainteresowania. To ręcznie robione kolczyki książki, które są dostępne w zróżnicowanych wariantach. Efektowne kolczyki wiszące w kształcie książki stanowią gustowny dodatek – zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

Kolczyki wiszące w kształcie książki – prezent dla mola książkowego

W kwestii biżuterii część osób stawia na uniwersalną klasykę, a reszta pragnie wyróżnić się, uzewnętrzniając własne pasje i osobowość. Jeżeli należysz do drugiej grupy, nie lubisz powtarzalności i kochasz czytać – kolczyki tematyczne książki koniecznie powinny znaleźć się w Twojej kolekcji. Wybierając asortyment marki Krafciarka.pl, zamiast jednakowych, produkowanych na masową skalę przedmiotów masz do czynienia z unikatowym rękodziełem. Ręcznie robione kolczyki książki różnią się subtelnymi detalami, co gwarantuje posiadanie w 100% oryginalnej biżuterii.

Kolczyki książki handmade – biżuteria z unikatowymi wzorami

Jedni preferują literaturę obyczajową, inni przepełnione magią fantasy. Część gustuje w science fiction, a jeszcze niektórzy najchętniej sięgają po elektryzujące romanse. Zdajemy sobie sprawę z tego, że gusta czytelników są zróżnicowane, stąd też w naszej ofercie tak liczne kolczyki w kształcie książki. Prezentujemy okładki o różnych wzorach i kolorach, do których dopasowane zostały także drobne koraliki wieńczące bigle. Część z nich zawiera czytelne motywy, na przykład jednorożce. Inne posiadają realistyczne kłódki, łańcuszki oraz sprzączki. Zabawne kolczyki książki to choćby te przywodzące na myśl starodawne księgi rodem z powieści fantasy.

Kolczyki w kształcie książki – wyjątkowy prezent na każdą okazję

Książka to symbol mądrości, który od zawsze utożsamiany jest ze światłą osobą. Kolczyki w kształcie książki podarowane w formie prezentu mogą stanowić zatem niemały komplement. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kolczyki ze stali chirurgicznej książki, które nie uczulają i gwarantują komfortowe noszenie. Prezent w postaci kolczyków z książkami można podarować z wielu różnych okazji, takich jak urodziny, imieniny czy święta. Urocza biżuteria z pewnością sprawi radość wszelkiego rodzaju miłośnikom książek w różnym wieku, a także osobom zawodowo związanym z ich powstawaniem, obiegiem i dystrybucją. Z tego powodu warto rozważyć zakup takich kolczyków między innymi dla pisarki, bibliotekarki czy zapalonej czytelniczki.

Oryginalne kolczyki książki z modeliny FIMO

To, co pozwala nam na tak precyzyjne i różnorodne wykonanie wszystkich kolczyków w kształcie książek, to ich wyjątkowy materiał wykonania. Kolczyki książki z modeliny nie pękają, nie kruszą się ani nie tracą swojego pierwotnego nasycenia kolorystycznego. Wszystkie ręczne robione kolczyki zabawne książki są unikatowe, ponieważ subtelnie różnią się pod względem detali. Dodatkowo modelina charakteryzuje się niską wagą, dzięki czemu nawet po całym dniu noszenia kolczyków nie odczujesz dyskomfortu związanego z ciężarem biżuterii.