Natura - Las - Jesień - Grzyby

Jesień i las w biżuterii - nasza kolekcja kolczyków odwołuje się do zachwycającej jesiennej kolorystyki, dając wiele możliwości łączenia garderoby z urokliwą ręcznie robioną biżuterią. W tej kategorii umieściliśmy modne jesienne wzory m.in. geometryczną pepitkę, kolczyki listki, wiszące kolczyki z motywem roślin, grzybki, owady, oraz wiele innyc...

Jesień i las w biżuterii - nasza kolekcja kolczyków odwołuje się do zachwycającej jesiennej kolorystyki, dając wiele możliwości łączenia garderoby z urokliwą ręcznie robioną biżuterią. W tej kategorii umieściliśmy modne jesienne wzory m.in. geometryczną pepitkę, kolczyki listki, wiszące kolczyki z motywem roślin, grzybki, owady, oraz wiele innych nawiązujących tematycznie do tej barwnej pory roku, przyrody, oraz leśnej fauny i flory. Z nami odegnasz jesienne przygnębienie i chandrę. Nasza autorska biżuteria, to świetny dodatek do jesiennych stylizacji. Prezentujemy tu również kolczyki sztyfty idealne dla dzieci, o modnych wzorach w postaci pszczółek, sówek, jeży. Kolczyki z jesiennym motywem świetnie nadają się również dla nastolatek. Wykonane z bezpiecznej stali szlachetnej i profesjonalnej modeliny.

Więcej

Natura - Las - Jesień - Grzyby

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Natura - Las - Jesień - Grzyby Jest 74 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów

Kolczyki w kształcie grzybków - końcówki wykonane ze stali chirurgicznej.W zestawie: Zatyczki silikonowe 4 sztuki

15,00 zł

Wiszące kolczyki grzybki z motylkami. Ładnie oddane detale, bezpieczne bigle ze stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

25,00 zł

Wiszące kolczyki muchomory dla amatorek zbierania grzybów. Bigle w kolczykach wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej. Idealne na prezent dla grzybiarza. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

20,00 zł

Biżuteria w kształcie grzybów muchomorów. Zabawny pomysł na prezent dla amatorki grzybiarstwa. Bigle wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

20,00 zł

Kolczyki w kształcie grzybów. Zabawny pomysł na prezent dla amatorki grzybiarstwa. Bigle wykonane są z antyalergicznej stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

20,00 zł

Wiszące kolczyki grzybki z motylkami. Odrobina magii w bajkowym wykonaniu. Ładnie oddane detale, bezpieczne bigle ze stali chirurgicznej. W komplecie dwie pary zatyczek silikonowych.

25,00 zł

Kolczyki w kształcie grzybków halucynków (łysiczki lancetowate). Bigle z antyalergicznej stali chirurgicznej. W komplecie z kolczykami otrzymasz 4 sztuki zatyczek silikonowych.

25,00 zł

Biżuteria w kształcie grzybów w księżycowej oprawie. Bigle wkładane w ucho wykonane ze stali chirurgicznej - antyalergiczne. W zestawie 4x zatyczek silikonowych.

25,00 zł

Wiszące kolczyki grzyby w kształcie muchomorków. Wykonane ze stali chirurgicznej, która jest bezpieczna dla ucha i nie uczula.W zestawie: 2 sztuki zatyczek silikonowych + 2 zapasowe

20,00 zł

Jesienne kolczyki w kształcie żołędzi. Wzór dwustronny.

12,00 zł

Kolczyki w kształcie małych szyszek w kolorze starego złota. Kolczyki wykonane są ze stopu metali - bigle (wkładane w ucho) również. Istnieje możliwość wymiany bigli na stal chirurgiczną, jednak będą one w kolorze srebrnym, lub złotym. Proszę o wiadomość przy zakupie. Wzór dwustronny.

10,00 zł

Lekkie kolczyki wiszące w kształcie grzybów muchomorków - oprawione w antyalergiczne bigle ze stali szlachetnej. Na życzenie możliwa wymiana na kolor złoty, lub bigle zamknięte - proszę zaznaczyć wybraną opcję podczas składania zamówienia. W zestawie dwie pary zatyczek silikonowych.

25,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 74 elementów